top of page

Vitajte v rodinnej firme.

Sme tu pre Vás už viac ako 20 rokov. 

Prečo AUTODIELŇA Libič ? 

   Vieme, akú nepríjemnosť predstavuje nefunkčné alebo havarované auto, a preto sa snažíme poskytnúť rýchle a efektívne služby, aby ste mohli spokojne jazdiť čo najskôr.

Náš tím využíva najmodernejšie nástroje a techniky, aby sme Vám poskytli najvyššiu kvalitu opráv.
 
   Dnes má firma vďaka svojej kvalite a rastúcemu počtu spokojných zákazníkov dlhoročnú tradíciu. Hlavnou špecializáciou firmy sú karosárske a lakovacie práce ale samozrejmosťou sú aj mechanické práce a bežné údržby vozidla. 

   
   Súčasťou našej práce je aj vybavovanie poistných udalostí. V prípade poistnej udalosti komunikáciu s poisťovňou vybavíme za Vás. Za opravu Vášho vozidla neplatíte. Poisťovňa uhradí faktúru priamo na náš účet takže s tým nemáte zbytočné starosti. 

Prečo LBC Details? 

Sme tu pre Vás už viac ako 15 rokov. 

   V našom tíme sme presvedčení, že auto si pravidelným čistením a starostlivosťou o lak zachováva nielen svoj estetický vzhľad ale tento pravidelný proces pomáha udržiavať aj jeho hodnotu a predlžuje životnosť. 

 

   Vďaka dlhoročným skúsenostiam v kombinácii s používaním kvalitných produktov od renomovaných značiek Vám poskytujeme špičkové detailingové služby. Máme odborné znalosti, ktoré splnia všetky vaše potreby.


Ďakujeme, že ste si vybrali našu detailingovú spoločnosť, tešíme sa na Vás. 

 

DSC_0428.JPG
DSC_0101.JPG
bottom of page