top of page

Autodielňa Libič

Sme tu pre Vás už vyše 20 rokov

Prečo AUTODIELŇA Libič ? 

Sme tu pre Vás už vyše 20 rokov. 

   Vieme, akú nepríjemnosť predstavuje nefunkčné alebo havarované auto, a preto sa snažíme poskytnúť rýchle a efektívne služby, aby ste mohli spokojne jazdiť čo najskôr. Náš tím využíva najmodernejšie nástroje a techniky, aby sme Vám poskytli najvyššiu kvalitu opráv.
 
   Dnes má firma vďaka svojej kvalite a rastúcemu počtu spokojných zákazníkov dlhoročnú tradíciu. Hlavnou špecializáciou firmy sú karosárske a lakovacie práce ale samozrejmosťou sú aj mechanické práce a bežné údržby vozidla. 

   
   Súčasťou našej práce je aj vybavovanie poistných udalostí. V prípade poistnej udalosti komunikáciu s poisťovňou vybavíme za Vás. Za opravu Vášho vozidla neplatíte. Poisťovňa uhradí faktúru priamo na náš účet takže s tým nemáte zbytočné starosti.

BMW 1.JPG
DSC_0428.JPG

Prečo LBC Details ? 

Sme tu pre Vás už vyše 15 rokov. 

   V našom tíme sme presvedčení, že auto si pravidelným čistením a starostlivosťou o lak zachováva nielen svoj estetický vzhľad ale tento pravidelný proces pomáha udržiavať aj jeho hodnotu a predlžuje životnosť. 

 

   Vďaka dlhoročným skúsenostiam v kombinácii s používaním kvalitných produktov od renomovaných značiek Vám poskytujeme špičkové detailingové služby. Máme odborné znalosti, ktoré splnia všetky vaše potreby.


Ďakujeme, že ste si vybrali našu detailingovú spoločnosť, tešíme sa na Vás. 

 

DSC_0101.JPG
DSC_0941.JPG